Zaproszenie na spotkanie z przedstawicielami Internationaler Bund Germany i Polska

Szanowni Państwo - Pracownicy Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji!

W przyszłym tygodniu gościmy delegację z Internationaler Bund Germany, z którą mamy podpisane porozumienie o współpracy, pragnę serdecznie zaprosić Państwa na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 04.06.2018r. o godz. 9.00 w sali senackiej.

Internationaler Bund Germany i Polska to organizacja, która zajmuje się bardzo szeroką siecią wsparcia z zakresu edukacji, pomocy społecznej, aktywizacji zawodowej, edukacją międzykulturową oraz pomocą emigrantom w całych Niemczech.

W oparciu o podpisane porozumienie planujemy spotkanie na temat możliwych obszarów współpracy.  W przyszłości planujemy projekty dotyczące wymiany kadr, szkolenia, praktyki i staże studenckie oraz badania naukowe.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam na spotkanie i proszę o potwierdzenie.

Koordynator współpracy

dr Ilona Fajfer-Kruczek

e-mail: ilona.fajfer-kruczek@us.edu.pl

link do strony organizacji: https://www.internationaler-bund.de/