Teoretyczne i praktyczne aspekty nauczania na odległość

Szanowni Państwo,
W imieniu Organizatorów zapraszamy serdecznie do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Teoretyczne i praktyczne aspekty nauczania na odległość” DLCC2015 (tematem tegorocznej konferencji jest „IT Tools – Good Practice of Effective Use in Education”), zorganizowanej przez Uniwersytet Śląski w Katowicach (Polska).
Konferencja odbędzie się 12-13 października 2015 r. w Cieszynie na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Partnerami i współorganizatorami konferencji są: Ostrava University (OU, Czech Republic), Silesian University in Opava (SU, Czech Republic), Constantine the Philosopher University in Nitra (UKF, Slovakia), University of Extremadura (UEx, Spain), University of Twente (UT, Netherlands), The Lisbon Lusíada University (LU, Portugal), Curtin University in Perth (CU, Australia), Borys Grinchenko Kyiv University (BGKU, Ukraine), Herzen State Pedagogical University of Russia, St.Petersburg, (HSPU, Russia), Dniprodzerzhinsk State Technical University (DSTU, Ukraine).
Materiały konferencyjne i artykuły, przesłane przez autorów, będą recenzowane i wydane w postaci punktowanej Monografii naukowej „IT Tools – Good Practice of Effective Use in Education”, w języku angielskim (z numerem ISBN). Najlepsze artykuły po aktualizacji i recenzji zostaną opublikowane w specjalnym wydaniu Special Issue renomowanego międzynarodowego czasopisma naukowego IJCEELL (ERIH, indexed in: Scopus (Elsevier), other scientific bases), IJWBC, IJREL.
Oficjalny język konferencji – angielski.
Miło nam Państwa poinformować, że swój udział w konferencji potwierdzili znani naukowcy w zakresie e-learning prof. Antonio dos Reis (Graal Institute, Portugalia) i Prof. Norbert Pachler,  co-director of UCL Institute of Education, London: Number 1 worldwide for Education, 2015 QS World University Rankings www.ucl.ac.uk/ioe
W załączeniu wysyłamy Oficjalne Zaproszenie, Formularz zgłoszeniowy uczestnika konferencji, Rekomendacje dla autorów artykułów.
Uprzejmie informujemy,  że termin składania wypełnionych formularzy rejestracyjnych i artykułów do publikacji w monografii naukowej został przedłużony do 15 sierpnia 2015.
Jeśli artykuł zostanie przesłany w późniejszym terminie do 20 września zostanie on opublikowany w czasopiśmie naukowym International Journal of Research in E-learning (IJREL) http://weinoe.us.edu.pl/content/instytut-nauk-o-edukacji/international-j...
Inne informacje, dotyczące konferencji można znaleźć na internetowej stronie konferencji, dostępnej pod adresem http://www.dlcc.us.edu.pl lub bezpośrednio uzyskać u organizatorów konferencji.
Spodziewamy się zainteresowania konferencją z Państwa strony i udziału w międzynarodowym forum naukowym.

Z poważaniem,
Eugenia Smyrnova-Trybulska
Koordynator Konferencji
W imieniu Międzynarodowego Komitetu Organizacyjnego"