Kierunek Cieszyn! - nabór do projektu podnoszącego studenckie kompetencje zawodowe

Kierunek Cieszyn

Szanowne studentki oraz studenci etnologii i antropologii kulturowej!

Zapraszamy Was do uczestnictwa w nowym projekcie uniwersyteckim pt. Kierunek Cieszyn,  dzięki któremu macie niepowtarzalną okazję, aby bezpłatnie podnieść swoje kompetencje zawodowe.

W programie wiele interesujących warsztatów oraz szkoleń, realizowanych przez wykwalifikowaną kadrę uniwersytecką (między innymi szkolenie z zakresu digitalizacji 2D dla początkujących). Rekrutacja do projektu trwa od 2 października 2017 roku.

Zapisy w w Biurze Projektu (p. 247), II piętro (Budynek Główny WEiNoE) lub na stronie projektu w zakładce "do pobrania": http://kierunekcieszyn.pl/

Ilość miejsc jest już ograniczona (15), zatem nie czekajce i zapiszcie się , aby bezpłatnie podnieść swoje kompetencje zawodowe podnoszące Wasze szanse na rynku pracy. Zgłoszenie się to nic trudnego, a wiele możecie zyskać.

Osoba kontaktowa:

dr hab. Barbara Grabowska