Struktura Instytutu

Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej

Dyrektor

dr hab. prof. UŚ Maciej Kurcz
tel: 33/8546150, 158

Zastępca Dyrektora

dr Anna Drożdż
tel: 33/8546150, 158

Zakład Teorii i Badań Antropologicznych

pokój         Tel.wewn.

Kierownik

prof. zw. dr hab. Halina Rusek – prof. zwyczajny

halina.rusek@us.edu.pl

125

341

adiunkt

dr hab. Jan Kajfosz

jan.kajfosz@us.edu.pl

CT06 159
adiunkt dr hab. Marek Rembierz marek.rembierz@us.edu.pl 261 261

adiunkt

dr hab. Grzegorz Studnicki

grzegorz.studnicki@us.edu.pl

124

331

adiunkt dr  hab. Stanisław Węglarz stanislaw.weglarz@us.edu.pl 18 162
adiunkt dr Grzegorz Błahut grzegorz.blahut@us.edu.pl 18 162
st. wykład. dr Grzegorz Odoj grzegorz.odoj@us.edu.pl 17a 168
adiunkt dr Klara Brozovicová     126 331

Zakład Studiów Globalnych

Kierownik

dr hab. prof. UŚ Maciej Kurcz – profesor

maciej.kurcz@us.edu.pl

17

158

adiunkt dr hab. Agnieszka Pieńczak agnieszka.pienczak@us.edu.pl 119 176
adiunkt dr Anna Drożdż anna.drozdz@us.edu.pl 17 158

adiunkt

dr Kinga Czerwińska

kinga.czerwinska@us.edu.pl

17a

168

adiunkt dr Remigiusz Kopoczek remigiusz.kopoczek@us.edu.pl CT06 159
adiunkt

dr Katarzyna Marcol

katarzyna.marcol@us.edu.pl

CT06 159
adiunkt dr Magdalena Szalbot magdalena.szalbot@us.edu.pl 18

161